Google+ finišas – jau skambina varpai?

Google+ finišas – jau skambina varpai?


Ar Google žengė didžiausią žingsnį savo socialinio tinklo Google+ nužudymo link? Panašu, kad taip.

Savo blogo įraše Google paskelbė, kad nuo šiandien Google+ profiliai bus pradėti atskirti nuo vartotojų bendros Google paskyros. Taip elgiamasi dėl gautų nusiskundimų apie būtinybę turėti Google+ profilį. Pasak Google, vartotojai skundėsi, kad nelogiška būti priverstiems naudoti Google+ profilį visuose kituose Google produktuose.

Ką reiškia šis Google žingsnis?

Pats pirmasis Google produktas, kuris atsiskiria nuo Google+ yra Youtube. Nuo šiol komentuodami Youtube, komentuosite su paprasta Google paskyra ir Google+ paskyroje šie komentarai neatsiras.

Taip pat vartotojams suteikiama galimybė turėti paskyrą be Google+ profilio, kas reiškia, kad jūsų informacija iš kitų Google produktų neatsiras Google paieškoje, skirtingai nuo informacijos pasidalintos Google+ tinkle.

Vartotojai, kurie nori panaikinti savo Google+ profilį ir naudoti tik pagrindinę Google paskyrą galės tai padaryti ir Google tam netrukdys.

Nors Google teigia, kad visa tai daroma tam, kad vartojimo patirtis būtų kuo kokybiškesnė tiek naudojantiems Google+, tiek tiems, kurie jo nenori, panašu, kad po truputį rengiamasi tyliai užmigdyti šį socialinį tinklą.

Google išbandė nemažai funkcijų Google+ pagalba, jas įtraukė į kitus savo produktus ir gali būti, kad matydami realų socialinio tinklo vartojimą nusprendė nebeinvestuoti į jo plėtrą.

Įdomiausia bus stebėti kintantį Google+ vartotojų skaičių, nes iki šiol Google skelbdavo, kad jie beveik neatsilieka nuo Facebook. Tai lėmė priverstinis visų Google produktų vartotojų prijungimas prie Google+ tinklo. Šiai funkcijai dingus turėtų paaiškėti tikrieji skaičiai.

Bet kokiu atveju, tai protingas Google sprendimas, kuris padeda pagrindą ir naujoms marketingo strategijoms. Greitai mums nebereikės kurti įmonių profilių Google+ vien tik tam, kad pakeltume savo SEO reitingą bei investuoti į komunikaciją šiame socialiniame tinkle. Investuokime savo laiką ir žinias į naujus, kylančius socialinius tinklus kaip Meerkat ar Snapchat, kurie ateityje gali turėti daug didesnę įtaką nei Google+.

O jūs ar pasigesite Google+?


Plačiau apie Inbound marketingą – www.komatininkai.lt

siaurasbaneris2-01

3 Comments

Add yours
  1. 1
    PopoLopo

    Kažkaip kitus projektus Google greitai numarindavo jei matydavo, kad tai nepasiteisina. Su Google+ nesėkme jie niekaip ilgą laiką negalėjo susitaikyt, tačiau pagaliau tas laikas pribrendo.

+ Leave a Comment